55 завдань і рішень для активних громад і громадян. Практичний посібник.

Упорядники та автори (якщо не зазначено інше): Інна Стащук, Віталій Лисенко. Запоріжжя: АА Тандем, 2019. – 144 с.

Посібник містить практичні рекомендації, розроблені з урахуванням досвіду реалізації проєкту «Зміцнення демократичного врядування» та інших проєктних ініціатив і заходів, які впроваджені у різних регіонах України, переважно в об’єднаних територіальних громадах. У посібнику використані авторські матеріали В.Лисенка, І.Стащук, матеріали, які були надані їхніми авторами за пропозицією команди проєкту (вказані окремо), а також статистичні дані, результати проведених опитувань та інших досліджень, інформація, отримана з відкритих джерел, посилання на які вказані у відповідних розділах.

Видання буде корисним для громадських активістів, керівників і членів консультативно-дорадчих органів, ініціативних груп, громадських і волонтерських об’єднань, органів самоорганізації населення та інших громадських формувань, керівників і працівників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, закладів і установ.

Матеріали підготовлені за сприяння Громадської організації «Стратегії і технології ефективного партнерства» (ГО «СТЕП»), м.Запоріжжя.

Проєкт «Зміцнення демократичного врядування» реалізується ГО «СТЕП» за підтримки National Endowment for Democracy (NED).