АКТУАЛЬНІ ПРОЄКТИ

Зміцнення демократичного врядування (2017-2020)

Проєкт “Зміцнення демократичного врядування” реалізується ГО “СТЕП” за підтримки NED з жовтня 2017 року. Пріоритети: 

1) збільшення можливостей участі мешканців у процесах ухвалення місцевих рішень і розвитку громад;
2) сприяння самоорганізації та об’єднанню громадян – через навчання і натхнення, активність і співпрацю;
3) ефективна взаємодія між громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування та населенням.

Реалізується на території 4-х областей України.

Впровадження системи безоплатної правової допомоги та посилення правових можливостей мешканців Широківської громади (2019-2020)

Проєкт реалізується ГО “СТЕП” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.  Проєкт має покращити доступ мешканців сільської громади до безоплатної правової допомоги та підвищити рівень правової обізнаності дорослого населення.

В рамках проєкту відбудеться серія правових консультацій, працюватиме окрема «гаряча лінія» для отримання відповідей на актуальні юридичні питання. За підсумками проєкту в Широківській громаді буде розроблено програму надання безоплатної первинної правової допомоги населенню.

Досвід реалізації проєктів за підтримки донорів

Січень 2020 – стартував проєкт «Впровадження системи безоплатної правової допомоги та посилення правових можливостей мешканців Широківської громади» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

З жовтня 2019 р.  розпочато реалізацію ІІІ фази проєкту «Зміцнення демократичного врядування» (на території Дніпропетровської, Донецької, Запорізької та Харківської областей).

2019 – «Екскурсії в муніципальному транспорті» за підтримки ГО «Платформа спільних дій» та Запорізької міської ради.

2019 – Інтерактивний простір для вирішення місцевих проблем у співпраці «влада – громадськість» (проєкт співпраці з Широківською ОТГ) за підтримки благодійного фонду «Карітас Запоріжжя».

2018-2019 – проєкт «Зміцнення демократичного врядування» (ІІ фаза проекту) за підтримки National Endowment for Democracy.

2017-2018 – проєкт «Зміцнення демократичного врядування» за підтримки National Endowment for Democracy.

2017-2018 – проєкт «Центр громадського розвитку Zmistovno» за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH (підтримка впровадження громадського бюджету у м. Запоріжжя).

2016 – проєкт «Наше самоврядування – спільна справа. Громадянський діалог в Південно-Східній Україні» за підтримки Fundacja Miejsc i Ludzi Aktywnych.

2015 – проєкт «Розуміння цінностей власного міста», реалізований за підтримки ГО «Світло» (субгрант).

2017 р. –  проєкт «Молодіжна рада в об’єднаній територіальній громаді» за підтримки Польсько-Американського Фонду Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».

2017 р. – проєкт «Лукашівські багатирі» за підтримки National Endowment for Democracy (субгрант від ГО «Сумський обласний комітет молодіжних організацій»).

2014 р. – проєкт «Молодь здійснює гідний вибір» за підтримки Центру «Розвиток КСВ» (субгрант).

2013 р. – проєкт «Волонтерство – це рух життя» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США.

2015-2016 рр. – проєкт «Здійснення адвокасі кампанії з імплементації нового антикорупційного законодавства органами місцевого самоврядування» за підтримки Посольства Нідерландів в Україні.

2013-2014 р. – проєкт «Знати, щоб діяти!» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США.

2015 р. – «Проведення громадського моніторингу забезпечення права на освіту внутрішньо переміщених осіб» за підтримки МФ «Відродження».

2014 р. – «Функціональне обстеження місцевих органів влади для підвищення ефективності державної гендерної політики» за підтримки Посольства Нідерландів в Україні .

2011 р. – «Реалізація методики громадського моніторингу – основа прозорості державних закупівель» за підтримки МФ «Відродження».