Громадська організація "Стратегії і технології ефективного партнерства"

Громадська організація “Стратегії і технології ефективного партнерства” (ГО “СТЕП”) зареєстрована 20 січня 2009 року, має статус юридичної особи, є неприбутковою.

Назва до травня 2019 року: Запорізька міська молодіжна громадська організація «СТЕП» (ЗММГО «СТЕП»). Маємо більше 12 років досвіду громадської діяльності у співпраці з різними зацікавленими сторонами. ГО базується в місті Запоріжжі.

 

Рахунки для благодійних зарахувань (USD, EUR)

Звіт про виконання Стратегії організації (проєкт)

ДОСВІД РОБОТИ

* Реалізація грантових і соціальних проєктів у співпраці з об’єднаними територіальними громадами, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, громадськими і молодіжними радами з різних регіонів України.

* Регіональні партнери програми «Київський Діалог» та громадської спілки «Мережа правового розвитку» в Запорізькій області (з 2021 року).

* Досвід розробки, впровадження, адміністрування й консультативного супроводу проєктів співпраці з територіальними громадами (як м’яких, так і твердих, що  спрямовані на розвиток інфраструктури).

* Впровадження спільних проєктів з Центром політичних студій та аналітики ЕЙДОС, серед них – моніторингові та адвокаційні кампанії (2011-2015). Робота в складі коаліцій «За відповідальну раду» (2014), «Прозорі ради» (2015).

* Досвід реалізації міжнародних проєктів: співпраця з польськими неурядовими організаціями Fundacja Miejsc і Ludzi Aktywnych (2016), Fundacja Map Pasji (2017). Cпівпраця з волонтерами Корпусу Миру США в Україні.

* Сприяння створенню перших молодіжних рад у малих містах і селах Запорізької області, навчальні програми для молодіжних лідерів (2016-2017).

* Розробка та адміністрування грантових проєктів різного масштабу та бюджету – від 100$ до 40 000$. Досвід адміністрування субгрантів, координування та організаційний супровід реалізації локальних проєктів (2017-2022). 

НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ

Зміцнення громадянського суспільства на місцевому рівні, впровадження інструментів місцевої демократії, підвищення активності та залучення мешканців.

Розвиток громад, розбудова партнерств між органами місцевого самоврядування та громадськістю (організаціями, ініціативними групами).

Сприяння згуртуванню громад, розумінню та врахуванню інтересів усіх зацікавлених сторін, ефективній реалізації стратегій місцевого розвитку.

Молодіжна робота, підтримка діяльності молодіжних рад, залучення молоді до процесів ухвалення місцевих рішень, волонтерські та лідерські програми.

Міський розвиток і соціокультурна діяльність, просвітницькі та мистецькі програми, фестивалі та інші заходи, партисипативні проекти.

Аналітична та інформаційна робота, підготовка методичних рекомендацій для неурядових організацій та органів місцевого самоврядування, промоція успішних практик громадської активності та співпраці.