ВИДАННЯ в рамках наших проєктів чи за участі ГО "СТЕП"

Дорожня карта з впровадження безоплатної первинної правової допомоги в сільській місцевості (2021)

Підготовлена й видана в рамках проєкту “Впровадження системи безоплатної правової допомоги та захист соціальних прав жінок у сільських громадах Східної України”, що реалізується ГО “Стратегії і технології ефективного партнерства” за підтримки Федерального МЗС Німеччини (представленого Генеральним консульством Німеччини у Донецьку з офісом у Дніпрі).

Фандрейзинг, або залучення ресурсів для ідей і проєктів (2021)

Як підготувати план фінансування проєкту? Де шукати ресурси для його реалізації? Як знайти партнерів і залучити їх до гарної справи? Видання для самостійного ознайомлення з основними інструментами фандрейзингу та планування фінансової діяльності організації, а також дидактичний матеріал для підготовки грантових проєктів, фандрейзингових кампаній, розвитку партнерств.

Стратегічне планування розвитку неприбуткової організації. Дев'ять кроків до результату (2021)

Видання підготовлене в рамках проєкту «Зміцнення демократичного врядування», що реалізується за підтримки National Endowment for Democracy. Посібник може бути використаний для ознайомлення з основами стратегічного планування діяльності неприбуткових організацій, а також як дидактичний матеріал — безпосередньо в процесі розроблення стратегічних документів.

Стратегічна комунікація в роботі громадських організацій (2020)

Короткий практичний посібник для навчання, фасилітації, планування комунікаційних кампаній (вебверсія). Видання може бути використане для ознайомлення з інструментами розроблення комунікаційної стратегії, а також як дидактичний матеріал під час стратегічних сесій, мозкових штурмів, робочих зустрічей, тренінгів, планування інформаційних кампаній.

Практичний посібник: 55 завдань і рішень для активних громад і громадян (2019)

Посібник містить практичні рекомендації, розроблені з урахуванням досвіду реалізації проєкту «Зміцнення демократичного врядування» та інших проєктних ініціатив і заходів, які впроваджені у різних регіонах України, переважно в об’єднаних територіальних громадах. У виданні наведені приклади організаційних, комунікаційних, творчих та інших рішень для розвитку та згуртування місцевих громад, успішні практики самоорганізації та активності мешканців.

Підтримуємо ініціативи активних громад і громадян (результати проєкту, жовтень 2019)

Дайджест проєкту «Зміцнення демократичного врядування», який виконується ГО «СТЕП» (м.Запоріжжя) за підтримки National Endowment for Democracy (NED), містить розгорнутий опис результатів нашої діяльності під час впровадження ІІ фази проєкту (листопад 2018 - жовтень 2019 рр.).

Практичний посібник: Розвиток громадянського суспільства в ОТГ. Прості рішення для складних питань (2018)

Практичний посібник «Розвиток громадянського суспільства в об’єднаних територіальних громадах. Прості рішення для складних питань» виданий в рамках проєкту «Зміцнення демократичного врядування», який впроваджено Громадською організацією «СТЕП» (м.Запоріжжя) за підтримки National Endowment for Democracy (NED) у період з жовтня 2017 по жовтень 2018 рр.

Співпраця заради розвитку. Досвід об’єднаних територіальних громад і громадських організацій на Запоріжжі (2018)

Видання здійснене в межах проєкту «Зміцнення демократичного врядування» Запорізькою міською молодіжною громадською організацією «СТЕП». У брошурі узагальнені дані опитувань і фокус-групових досліджень, у яких взяли участь представники 11 об’єднаних територіальних громад Запорізької області – учасники проекту «Зміцнення демократичного врядування».

Молодіжні ради: короткий провідник (2017)

Видання здійснене в рамках проєкту «Молодіжні ради в Запорізькій області» (2017), що був реалізований польським Фондом Мапа Пасії та Запорізькою міською молодіжною ГО «СТЕП» у рамках програми «РІТА – Зміни в регіоні», профінансованої з ресурсів Польсько-американського Фонду Свободи. За сприяння та безпосередньої участі ГО «СТЕП» за результатами проєкту на території Запорізької області розпочали діяльність три перші молодіжні ради у малих містах і громадах.

ПРЕЗЕНТАЦІЇ з проєктних та інших заходів

Презентація за підсумками ІІ фази проєкту "Зміцнення демократичного врядування" (жовтень 2019)

Презентація містить основну інформацію про результати діяльності команди та партнерських громад проєкту "Зміцнення демократичного врядування" (фаза ІІ) протягом листопада 2018 - жовтня 2019 рр.

Дослідження наявного рівня громадської активності і розвитку громадянського суспільства в ОТГ Запорізької області (лютий 2019)

Дослідження рівня залучення мешканців ОТГ до процесів вироблення та ухвалення рішень на місцевому рівні було проведене в рамках проєкту "Зміцнення демократичного врядування" (фаза ІІ) протягом грудня 2018 - лютого 2019 рр.

Активність і співпраця для розвитку громад

Підсумкова презентація про результати впровадження першої фази проєкту "Зміцнення демократичного врядування" (вересень 2018) на території Запорізької області. Містить опис учасників, основних активностей і результатів виконання проєкту.

АНАЛІТИЧНІ МАТЕРІАЛИ, результати досліджень, експертні звіти

Аналітичний звіт за результатами опитування учасників проєкту «Зміцнення демократичного врядування» (листопад 2017 - січень 2018)

Опитування проводилось шляхом анкетування. Основна мета – визначити актуальні проблеми громад, що потребують першочергового вирішення за сприяння активної громадськості, та пріоритетні сфери діяльності місцевих організацій громадянського суспільства.