До уваги кандидатів/кандидаток на участь у проєкті!

ВСІМ ДЯКУЄМО ЗА УЧАСТЬ! ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ЗАВЕРШЕНО.

Тут ви знайдете анкету та іншу інформацію для відбору учасників/учасниць проєкту “Зміцнення демократичного врядування” – ІІІ фаза (2019-2020). КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ЗАПОВНЕННЯ – 10.12.2019 р.

Громадська організація «Стратегії і технології ефективного партнерства» (ГО «СТЕП», м.Запоріжжя) запрошує до участі у третьому етапі проєкту «Зміцнення демократичного врядування» представників і представниць громадських об’єднань, а також команди активістів/ок, які хочуть створити нові громадські об’єднання та реалізувати міні-проєкти у своїх громадах (містах, селищах, селах).

ТЕРИТОРІЯ діяльності проєкту: Запорізька, Дніпропетровська, Донецька, Харківська області.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

1) громадські об’єднання, зареєстровані переважно протягом 2017-2019 років, діяльність яких орієнтована на розвиток громад та посилення громадянського суспільства на місцевому рівні;
2) ініціативні групи, що мають намір створити громадське об’єднання “розвиткового” спрямування у найближчі 2-3 місяці.

ПРІОРИТЕТ мають НУО, які зареєстровані та діють в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ), а також в малих (до 50 тис. мешканців) і середніх (до 100 тис. мешканців) містах 4-х вказаних областей. Участь громадських об’єднань з більших міст, розташованих на території цих областей, також є можливою.

Загалом ми плануємо залучити до проєкту до 25 учасників/ць від громадських об’єднань чи ініціативних груп (орієнтовно по 2 особи від однієї НУО / ініціативної групи). Відбір відбувається за конкурсом з урахуванням наданої вами інформації, ґендерного балансу, територіального представництва та ін.

ЩО КОРИСНОГО ВИ ОТРИМАЄТЕ?

• Навчання (тренінги) з тематики поширення інструментів локальної демократії, комунікації та адвокації громадських ініціатив, співпраці із зацікавленими сторонами, формування партнерств.
• Підтримку від експертів і менторів, ознайомлення з досвідом інших громадських об’єднань, обмін успішними практиками.
• Допомогу в розробці планів інформаційних кампаній та проєктів спільнодії для реалізації на території вашої громади (міста, селища, села).
• Допомогу в розробці, дизайні та друці інформаційних матеріалів для реалізації локальних проєктних ініціатив (ми надамо часткове фінансування для вашої діяльності).
• Консультаційний супровід для залучення додаткового фінансування (міні-грантів) з метою впровадження розроблених вами інформаційних кампаній та проєктів спільнодії.
• Сприяння у створенні постійно діючих платформ громадянської освіти та центрів громадської активності у співпраці з місцевими партнерами (органами місцевого самоврядування, комунальними закладами, центрами дозвілля, бібліотеками, молодіжними хабами, коворкінгами та ін.).

ЯК МИ БУДЕМО ПРАЦЮВАТИ?

1. Відбір учасників/ць: орієнтовно до 20.12.2019 р. (якщо конкурс на участь не буде продовжено).
2. Проведення учасниками/цями локальних досліджень для з’ясування контексту та актуальної проблематики: січень-лютий 2020 р.
3. Два 3-денні тренінги: середина березня та середина квітня 2020 р. (може бути наданий офіційний лист-запрошення для оформлення відряджень). Навчання – в місті Запоріжжі. Учасники/ці тренінгів забезпечуються проживанням у комфортному готелі і харчуванням під час проведення занять; вартість проїзду до Запоріжжя та в зворотному напрямі відшкодовується (за наявності квитків).
4. Розроблення та реалізація міні-проектів у громадах: квітень(травень)-серпень 2020.
5. Підсумкові заходи і звітування: вересень-жовтень 2020 р.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Для участі у конкурсному відборі пропонуємо надати відповіді на запитання анкети, які допоможуть нам краще зрозуміти вашу особисту мотивацію та готовність вашого громадського об’єднання (ініціативної групи) до участі в проєкті “Зміцнення демократичного врядування”. ПОПЕРЕДНЬО уважно ознайомтесь, будь ласка, з інформацією про наш проєкт, яка розміщена разом з оголошенням про відбір чи надіслана вам разом із запрошенням.

АНКЕТУ для заповнення 
розміщено за посиланням: https://forms.gle/yNuERUUvNpzX8zeo8

Відповіді на ці запитання допоможуть нам також більшою мірою врахувати місцеву специфіку під час детального планування навчальних та інших заходів проєкту.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ЗАПОВНЕННЯ – 10.12.2019 р. Всі подавачі анкет будуть поінформовані про результати розгляду заявок орієнтовно до 20.12.2019 р.

Більше про проєкт ви можете дізнатись на нашій Facebook-сторінці: https://www.facebook.com/hromada.zp/ , а про діяльність ГО “СТЕП” – на сайті: http://www.stepngo.in.ua/