Розвиток громадянського суспільства в об’єднаних територіальних громадах. Прості рішення для складних питань. Практичний посібник

Упорядники: Віталій Лисенко, Інна Стащук – Запоріжжя: АА Тандем, 2018. – 76 с.

 

Практичний посібник «Розвиток громадянського суспільства в об’єднаних територіальних громадах. Прості рішення для складних питань» виданий в рамках проекту «Зміцнення демократичного врядування», який впроваджено Громадською організацією «СТЕП» (м.Запоріжжя) за підтримки National Endowment for Democracy (NED) у період з жовтня 2017 по жовтень 2018 рр.

Посібник містить практичні рекомендації, розроблені з урахуванням досвіду учасників проекту «Зміцнення демократичного врядування», які стосуються різних аспектів розбудови громадянського суспільства в об’єднаних територі­альних громадах. У посібнику використані авторські матеріали експертів, тре­нерів та інших учасників проекту, статистичні дані, публікації з відкритих дже­рел, перелік яких подається у відповідних розділах.

Видання буде корисним для громадських активістів, працівників органів місцевого самоврядування, керівників і членів консультативно-дорадчих органів, громадських об’єднань, органів самоорганізації населення та інших громадських формувань.