У Запоріжжі відбувся другий модуль Школи адвокації та партисипації

Цього разу команди запорізьких громад дізнались про те, як створювати коаліції, планувати адвокаційні кампанії та просувати свої проєкти в соціальних мережах.

У перший день тренінгу учасники/ці розглянули приклади відомих адвокаційних кампаній та визначили сім обов’язкових кроків успішної адвокації. Історіями з власного досвіду в цій сфері поділилась київська експертка Гюнель Бабакішієва.

А от спікерка другого дня Ніна Гаєвська розповіла про сучасні інструменти комунікацій, що стануть в пригоді як громадським активіст/кам, так і органам місцевого самоврядування, які бажають залучати людей до своїх ініціатив.

Крім того, під час тренінгу відбулась презентація громад, чиї представники/ці навчаються в Школі адвокації та партисипації. Гості розказали про успіхи та пріоритети розвитку громад, а також анонсували свої майбутні проєкти.

У вересні в чотирьох громадах Запорізької області стартують проєкти за підтримки «Київського Діалогу» та громадської організації «СТЕП». Їх реалізують місцеві громадські об’єднання в співпраці з органами місцевого самоврядування, комунальними закладами та установами, підприємцями. З переліком і тематикою проєктів можна ознайомитись у цій новині.

Школа адвокації та партисипації проводиться в рамках проєкту «Розбудова соціального капіталу громадських ініціатив в українських регіонах», який реалізується Київським Діалогом за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. У Запорізькій області проєкт реалізується спільно з ГО «Стратегії і технології ефективного партнерства» (ГО «СТЕП»).