Нова рубрика на нашому сайті: правова допомога

Попри карантин, тривають заходи проєкту «Впровадження системи безоплатної правової допомоги та посилення правових можливостей мешканців Широківської громади», що впроваджується нашою організацією за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». З кінця березня безкоштовні юридичні консультації для громадян, передбачені проєктом, проводяться в дистанційному форматі.

Порядок проведення консультацій

Доки робота мобільних юридичних приймалень у селах є неможливою, мешканці Широківської ОТГ можуть отримати допомогу спеціалістів за номером гарячої лінії з правових питань: +380676198207. Гаряча лінія працює щодня з 9:00 до 17:00

Також працює спеціальна онлайн-форма, що дозволяє залишити звернення до юристів проєкту й отримати їхню консультацію телефоном.

Правова рубрика

Крім того, консультації з питань правового характеру, що викликають найбільшу зацікавленість громадян, публікуються в спеціальній рубриці газети «Широківська громада інформує». Видання розповсюджується безкоштовно в усіх селах ОТГ.

Архів тематичних публікацій проєкту відтепер доступний і на нашому сайті – в окремому розділі. Кожну консультацію можна додатково завантажити в PDF-форматі.