Конкурс на надання послуг консалтингової та менторської підтримки учасників/ць проєкту

ГО “Стратегії і технології ефективного партнерства” запрошує фахівчиь і фахівців із відповідним досвідом до участі в конкурсі на надання послуг консалтингової та менторської підтримки в рамках проєкту “Підтримка територіальних громад Запорізької області”, що триватиме з лютого по вересень 2023 року.

Мета проєкту — підвищення стійкості та спроможності ефективно працювати релокованим громадам через розвиток комунікаційних, проєктних, фандрайзингових компетенцій представників ОМС, покращення рівня технічної оснащеності створених мобільних офісів та менторську підтримку.

Термін реалізації: з 1 лютого по 1 вересня 2023 року.

Ключові завдання проєкту

  1. Підвищити ефективність залучення позабюджетних коштів для реалізації проєктів в Василівській міській, Енергодарській міській, Молочанській міській, Приморській міській, Чернігівській селищній та Якимівській селищній територіальних громадах Запорізької області шляхом консультацій та менторської підтримки з боку експерта.
  2. Підвищити рівень кваліфікації працівників Василівської міської, Енергодарської міської, Молочанської міської, Приморської міської, Чернігівської та Якимівської селищних територіальних громад Запорізької області за різними напрямками шляхом проведення тренінгів та навчань.
  3. Покращити рівень технічної оснащеності створених мобільних офісів релокованих громад та підвищити тим самим рівень послуг, які надаються громадами.

Актуальний конкурс

Запрошуємо зацікавлених осіб взяти участь у конкурсі на надання послуг консалтингової та менторської підтримки й супроводження учасників/ць під час підготовки проєктів місцевої громади до участі в цільових конкурсних програмах.

Детальне оголошення, технічне завдання для кандидатів/ок та форми технічної і цінової пропозицій розміщені за посиланням.

У разі зацікавленості пропозиції, оформлені як комплект конкурсної документації українською мовою, мають бути надіслані до 20:00 05.03.2023 року на електронну адресу stepzpz@gmail.com.

Загальні вимоги до конкурсної документації:

  1. Цінова пропозиція на фірмовому бланку компанії (за відсутності — вказати реквізити компанії) з підписом та мокрою печаткою (за наявності) за встановленою формою (див. Додаток 3).
  2. Технічна пропозиція (див. Додаток 2).
  3. Реєстраційні документи компанії (крім Статуту).

Неналежно оформлені пропозиції, з неповним комплектом документів або відправлені пізніше вказаного терміну (після 20:00 05.03.2023) не будуть допущені до розгляду.

Запитання щодо технічних або організаційних питань мають бути надіслані виключно письмово на адресу stepzpz@gmail.com не пізніше ніж за 1 робочий день до дати закінчення конкурсу з посиланням на назву конкурсу в темі листа.

ГО СТЕП” зі своєї сторони гарантує учасникам і учасницям конкурсу конфіденційність наданої в пропозиціях інформації.

Проєкт “Підтримка територіальних громад Запорізької області” реалізується ГО “Стратегії і технології ефективного партнерства” в рамках проєкту “Підтримка економічної участі вразливих груп населення, включно з внутрішньо переміщеними особами, в Україні” (Promoting economic participation of vulnerable groups including internally displaced persons in Ukraine) що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.