Аудіоекскурсії в запорізькому муніципальному транспорті

11 жовтня в Запоріжжі стартували пілотні аудіоекскурсії #18stories у міських автобусах №18 «Бородинський мікрорайон – 4-й Південний мікрорайон». Надалі аудіогід за цим маршрутом планують вмикати щовихідних на трьох автобусах.

Маршрут №18 з’єднує Комунарський та Дніпровський райони міста Запоріжжя. Автобус проїздить греблю Дніпрогес та весь проспект Соборний – і це лише частина його шляху! Загальна довжина маршруту перевищує 20 км – це 28 зупинок. Тож нічого дивного, що поїздка в автобусі справді перетворюється на подорож Запоріжжям у часі та просторі: пам’ятки менонітської архітектури та Старого Олександрівська, котеджі «американського селища» і ошатні неокласицистичні будівлі проспекту Соборного, фантастичний вид на Хортицю та Дніпро… Справді, на шляху автобусного маршруту №18 кількадесят історичних об’єктів і архітектурних пам’яток, що варті окремих екскурсій та історій.

Ідея проєкту «Екскурсії в муніципальному транспорті» виникла в Олексія Агєнтаєва, була презентована Вікторією Мальцевою на конкурсі соціальних ініціатив «Ми – це місто» та реалізована ГО «СТЕП» у рамках конкурсу соціальних ініціатив «Ми – це місто» за підтримки ГО «Платформа спільних дій» та Запорізької міської ради.

Радіємо, що ця ініціатива отримає продовження. Наступна аудіоекскурсія вже невдовзі буде розроблена для маршруту тролейбуса №1, який віднедавна курсує на острів Хортиця від площі Профспілок. Реалізовуватиме цей задум запорізький Туристичний інформаційний центр.