Діалоги PROмолодь стартували в Гуляйполі

«Діалоги» – це серія неформальних зустрічей з обговорення проблем і потреб молоді. Усі заходи проводяться в різних публічних просторах міста з ініціативи гуляйпільської команди проекту «Зміцнення демократичного врядування». А долучитися до них можуть усі, хто зацікавлений у розвитку молодіжної сфери в Гуляйполі.

Так, перша зустріч відбулась у міському парку. У дружній атмосфері учасники й учасниці заходу поспілкувались про те, як працюють молодіжні громадські організації та які проекти цікаві місцевій молоді. До модерації обговорення долучилась керівниця ГО «ЙЕС» Валерія Овчарова, менторка проекту «Зміцнення демократичного врядування» за напрямом «молодіжна участь».

Якщо до першого діалогу організаторки події запросили учнівську молодь, то вже наступний захід відбудеться для молодих сімей із дітьми. Дещо зміниться й предмет обговорення. Для прикладу, окрему увагу організаторки планують присвятити визначенню просторів, дружніх до молоді та дітей, а також виявленню проблемних питань у сфері молодіжного та сімейного дозвілля.

Крім того, до кінця літа заплановані ще майстер-клас «Як бути почутим?» для молодих активістів і активісток, молодіжний велопробіг до Дня Державного Прапора, а також тематичні інформаційні та креативні локації до Дня Незалежності.

Усі заходи є частиною ініціативи «Формування громадського активу для адвокації нагальних питань молодіжної політики в Гуляйпільській міській територіальній громаді». У планах ініціативної групи – завдяки низці заходів із залученням молоді сформувати потужну команду для активізації молодіжного життя, а також залучити однодумців до створення громадської організації. Очікується, що одним з її пріоритетних напрямів роботи якраз і стане розробка та реалізація проектів для молоді.

Проект «Зміцнення демократичного врядування» реалізується Громадською організацією «СТЕП» за підтримки National Endowment for Democracy.

Фото з фейсбук-сторінки Гуляйпільської міської територіальної громади.