Перші перемоги партнерства з Широківською громадою!

Громадська організація «СТЕП» у партнерстві з Широківською сільською громадою Запорізької області виграла міні-грант фонду «Карітас» для проведення інтерактивних зустрічей з метою вирішення проблем у співпраці місцевої влади з громдаськістю.

Широківська ОТГ вже не перший рік бере участь у проектах нашої громадської організації. Це одна з тих громад, які приділяють розвитку громадянського суспільства та згуртуванню громади особливу увагу. Тут діють органи самоорганізації населення, Молодіжна та Поважна ради, декілька власних громадських організацій, впроваджують інноваційні формати взаємодії з різними групами населення. Команда Широківської громади вже вдруге бере участь у нашому проекті «Зміцнення демократичного врядування».

Водночас це вперше ГО «СТЕП» розробила з Широківською ОТГ спільний проект, спрямований на налагодження діалогу та співпраці між органами місцевого самоврядування та громадськістю. За пропозицією партнерів, проект передбачає створення в декількох населених пунктах інтерактивного простору для обміну пропозиціями з розвитку та благоустрою громади. Очікується, що в такий спосіб жителі долучаться до вирішення місцевих проблем разом з керівництвом ОТГ. Це дозволить підвищити громадянську відповідальність та активність жителів, сприятиме згуртуванню громади.

Сподіваємось, що наша консультаційна й організаційна підтримка, а також грант фонду «Карітас» допоможуть громаді повноцінно реалізувати цю чудову ідею.