Безоплатна правова допомога для внутрішньо переміщених осіб та жителів області у Запоріжжі

У Запоріжжі стартував новий проєкт з надання безоплатної правової допомоги, що реалізується громадською організацією «СТЕП» за підтримки Данської Ради у справах біженців в Україні при фінансуванні Європейського союзу.

Отримати безкоштовні правові консультації та роз’яснення зможуть внутрішньо переміщені особи, які прибувають у місто Запоріжжя з окупованих територій і місць бойових дій, а також мешканці/мешканки області, які потребують правової підтримки.

Мобільні групи юристів працюватимуть безпосередньо в центрах тимчасового перебування (шелтерах, гуртожитках) та пунктах прийому вимушених переселенців. З детальним графіком можна ознайомитися в наступних публікаціях на нашій фейсбук-сторінці або за номером телефону +38 096 084 05 00. 

Також отримати правову допомогу можна з понеділка по п’ятницю в офісі за адресою: Запоріжжя, вул. Незалежної України, 45-А або за телефоном +38 096 084 05 00.

Юристи забезпечать:

  • індивідуальне консультування (особисто та за телефоном гарячої лінії);
  • допомогу у складанні письмових документів, заяв, звернень у сферах цивільного, трудового, сімейного, адміністративного права (адміністративний супровід);
  • складання заяв до суду та супровід у суді (без представництва);
  • групові сесії з підвищення правової обізнаності внутрішньо переміщених осіб.

Заходи проводяться у рамках проєкту «Захист гуманітарних прав і свобод та безпеки внутрішньо переміщених осіб і громад, що постраждали від конфлікту, які знаходяться під ризиком вибухонебезпечних боєприпасів в Україні», що фінансується в рамках цивільного захисту та гуманітарної допомоги Європейського Союзу. Висловлені погляди та думки належать лише автору (авторам) та не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу або Данської ради у справах біженців (DRC).