Молодіжна рада задає ритм дослідженню потреб мешканців у Плодородненській громаді

Триває практичний етап Школи адвокації та партисипації в Запорізькій області. До 1 серпня учасники й учасниці навчання проводять в своїх громадах пілотні опитування мешканців. Як проходить дослідження в Плодородненській ТГ – нам розповіли активіст/ки місцевої Молодіжної ради.

Щоб отримати більш повне уявлення про поточну ситуацію в громаді, команда з Плодородного вирішила провести анкетування в різних населених пунктах.

Опитування вже пройшло у центральному селищі на різних локаціях – на зупинках, біля крамниць і будинку культури, на інших відкритих майданчиках, де проходить велика кількість людей. Крім того, відбулись виїзди в села Мар’янівка і Показне – тут також працювали представники/ці молодіжного активу. А для тих жителів, які не встигли поспілкуватись з інтерв’юер/ками, додатково зробили онлайн-анкету та поширили її в соцмережах, зокрема на сторінці Молодіжної ради.

До речі, Молодіжна рада утворена в Плодородному зовсім нещодавно. Її перша офіційна зустріч відбулась в середині липня, і саме на ній молодіжні лідер/ки громади запланували свої перші задачі – вивчення потреб громади та подання проєкту на конкурс міні-грантів «Київського Діалогу».

Локальні дослідження потреб населення проводяться в п’яти громадах Запорізької області за підсумками першого тренінгу регіональної Школи адвокації та партисипації. Їх мета – допомогти місцевим громадським організаціям та ініціативним групам краще зрозуміти потреби своїх громад, визначитись з можливими напрямками діяльності, отримати ідеї для майбутніх проєктів.

«Школа адвокації та партиципації» відбувається в рамках проєкту «Розбудова соціального капіталу громадських ініціатив в українських регіонах», який реалізується «Київським Діалогом» за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. У Запорізькій області проєкт реалізується спільно з ГО «Стратегії і технології ефективного партнерства» (ГО «СТЕП»).

Фотографії надані Ольгою Гноєвою, координаторкою команди Плодородненської ТГ.