Правова допомога для громадян під час карантину

Триває реалізація проєкту «Впровадження системи безоплатної правової допомоги та посилення правових можливостей мешканців», що з початку року реалізується на території Широківської ОТГ за співпраці з Широківською сільською радою.

На період дії карантину робота мобільних юридичних приймалень у селах тимчасово призупинена. Проте правові консультації для громадян не припиняються.

Допомогу спеціалістів можна отримати за телефоном гарячої лінії з правових питань: +380676198207. Гаряча лінія працює щодня з 9:00 до 17:00

Крім того, мешканці/ки Широківської громади можуть залишити онлайн-звернення до юристів проєкту – для цього треба заповнити коротку форму за цим посиланням.

Нагадаємо, протягом лютого та початку березня 2020 року в селах Широківської ОТГ відбулась низка виїзних правових консультацій. Мобільні офіси безоплатної правової допомоги працювали в таких населених пунктах: Широке, Відрадне, Петропіль, Веселе, Августинівка, Володимирівське.

Детальні роз’яснення щодо питань правового характеру, що викликають найбільшу зацікавленість громадян під час виїзних консультацій, публікуються в спеціальній рубриці «Правоспроможна громада» друкованого вісника «Широківська громада інформує». За ініціативи керівництва ОТГ газету безкоштовно отримують всі місцеві мешканці/ки. Додатково роз’яснення публікуються на сайті комунальної установи «Агенція розвитку Широківської громади».

Усі заходи проводяться в межах проєкту «Впровадження системи безоплатної правової допомоги та посилення правових можливостей мешканців Широківської громади», який реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».