До 3 березня триває опитування для громад — запрошуємо долучитись

Вже більше 20 громад з чотирьох областей долучились до опитування про роботу локальних громадських організацій і волонтерських груп в умовах повномасштабної війни РФ проти України. 

Запрошуємо й інші територіальні громади Волинської, Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської областей поділитись досвідом співпраці з місцевими організаціями громадянського суспільства.

Анкета доступна за посиланням. Просимо заповнити її до 3 березня включно. Ваші відповіді допоможуть нам якнайповніше описати “ландшафт” локальних ініціатив та зрозуміти потреби громад і громадських/волонтерських організацій в умовах воєнного часу.

Також запрошуємо висловити зацікавленість у співпраці з нашою організацією в рамках проєкту “Сила малих спільнот”, що спрямований на розвиток волонтерства та локальних ОГС. Для цього просимо підтвердити бажання долучитись до проєкту у відповідному полі опитувальника. Більше про проєкт та умови участі тут.

Після аналізу отриманих анкет менеджер/ки ГО “СТЕП” сконтактують із зацікавленими громадами (орієнтовно до 10 березня).

Якщо у вас залишаються питання з приводу участі в проєкті або заповнення анкети, будемо раді відповісти на них електронною поштою (sms.stepngo@gmail.com) або телефоном (+380663391544).

Натисніть, щоб збільшити або зберегти зображення.