Стартувало навчання для запорізьких громад

У Запоріжжі стартувало тренінгове навчання за проєктом «Підтримка громад Запорізької області».

Представники/ці шістьох громад мали змогу протягом двох днів детально вивчити та ознайомитися з темою: «Співпраця з громадськими організаціями, волонтерськими ініціативами. Фандрайзинг. Особливості написання проєктів». Навчання пройшло продуктивно, в дружній атмосфері командної роботи та підтримки.

На початку зустрічі кожен і кожна з присутніх розповіли декілька слів про себе, про громаду яку представляють, мотивацію та очікування від навчання. Учасники й учасниці мали змогу почути багато корисної та цікавої інформації, ознайомитися з алгоритмом дій для написання проєктних заявок, проаналізувати помилки, та попрактикуватися в командній роботі.

За результатами перших днів навчання представники й представниці ОМС самостійно промоніторили сайти міжнародних партнерів, знайшли проєкти, які підходять саме їхній громаді, та розпочали написання заявок на участь.

Нагадуємо, що участь у навчанні беруть представники/ці шести громад, а саме: Василівська міська, Енергодарська міська, Чернігівська селищна, Молочанська міська, Приморська міська та Якимівська селищна територіальні громади.

Проєкт «Підтримка територіальних громад Запорізької області» реалізується ГО «СТЕП» в рамках проєкту «Cприяння економічній участі вразливих груп населення, включно з внутрішньо переміщеними особами, в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.