Бути почутим: запорізькі громади вчились секретам успішної комунікації

Відбувся другий етап навчання за проєктом «Підтримка громад Запорізької області». Головна тема: «Бути почутим. Як громадам розвивати власні комунікації».

Представники й представниці шістьох громад Запорізької області протягом двох днів мали змогу детально ознайомитися з правилами спілкування зі ЗМІ та визначити для себе ключові цеглини для побудови комунікаційного плану. Також проговорили варіанти виходу з кризових ситуацій, алгоритм дій правильної комунікації — як зовнішньої, так і внутрішньої.

Під час тренінгу кожен учасник та учасниця мали змогу відкрити для себе тему комунікації з практичної сторони, у плані написання пресрелізів, спілкування з журналістами, презентації себе та бренду громади.

У ході навчання представники/ці громад розповідали про себе, презентували відеоматеріали про свою громаду, демонстрували брендбуки та розповіли власні історії про роботу та допомогу мешканцям під час окупації.

Два дні тренінгу пройшли в продуктивній атмосфері, тема комунікації була розкрита та доповнена досвідом кожного з учасників. Під кінець зустрічі всі учасники/ці домовилися комунікувати за потребою підтримки чи допомоги одне одному. Адже спільними зусиллями можна зробити набагато більше.

Нагадуємо, що участь у навчанні беруть представники/ці шести громад, а саме: Василівська міська, Енергодарська міська, Чернігівська селищна, Молочанська міська, Приморська міська та Якимівська селищна територіальні громади.

Проєкт «Підтримка територіальних громад Запорізької області» реалізується ГО «СТЕП» в рамках проєкту «Сприяння економічній участі вразливих груп населення, включно з внутрішньо переміщеними особами, в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.