У Запоріжжі відбувся форум громадського бюджету

Підсумковий форум проекту «Громадський центр міського розвитку Zmistovno» об’єднав навколо теми громадського бюджету активних мешканців міста Запоріжжя. 

У заході взяли участь автори й авторки цьогорічних проектів, представники неурядових організацій, активісти, а також члени Координаційної ради громадського бюджету Запоріжжя.

Упродовж трьох годин всі вони інтенсивно працювали в спільному просторі. Зокрема, розібрали, як відбулась кампанія з подання проектів у 2018 році, обговорили можливі зміни до Положення про громадський бюджет, пофантазували над логотипом програми та поділилися досвідом залучення сусідів до голосування за проекти.

Модерували захід експерт Фундації ПАУСІ Леонід Донос, голова Координаційної ради з питань громадського бюджету Катерина Акула, а також заступниця голови Правління ГО «СТЕП» Катерина Мальцева.

Зацікавленість і активність містян під час сьогоднішнього форуму свідчать про те, що громадському бюджету Запоріжжя бути! Тож чекаємо на оголошення конкурсу 2019 року та подання нових цікавих і важливих проектів.

Форум громадського бюджету відбувся в рамках проекту «Громадський центр міського розвитку Zmistovno», що реалізується Громадською організацією «СТЕП» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. Партнер проекту – Запорізька міська рада.