Проєкти, продукти, практики, партнери: як минув наш 2020 рік

Понад 130 різноманітних заходів у громадах і для громад, більше 2300  учасників/ць подій, що відбулись в межах наших проєктів, 15 нових партнерів – коротко підсумували результати нашої роботи за 2020 рік.

Вже рівно рік світ живе в умовах пандемії. Цілий рік нової реальності, нового осмислення особистих меж і державних кордонів, глобального й локального.

Як і багато хто з наших колег, ми змушені були призвичаюватись до відстаней і шукати зручні й дієві формати співпраці, оперативно реагувати на кризові ситуації й бути готовими до допомоги.

Попри переважно дистанційну роботу, ми успішно реалізували три проєкти, знайшли нових партнерів, допомогли молодим організаціям і активним громадам в реалізації їхніх мрій і задумів, долучились до підтримки тих, хто опинився на передовій у протидії COVID-19.

Окремі здобутки цього року підсумовують кількарічну плідну співпрацю, як-от створення Молодіжної ради в Чернігівській громаді чи запровадження програми правової допомоги в Широківській громаді. Втім, не менше ми радіємо успіхам тих партнерів, з ким працювали вперше.

Цей звіт – короткий огляд результатів нашої роботи в 2020 році.

Катерина Мальцева, голова Правління