ГО «СТЕП» допоможе Шахівській громаді на Донеччині покращити медичну інфраструктуру

Зокрема, команда громадської організації забезпечить адміністративний супровід та контроль виконання проєкту, що має своєю метою покращення медичних послуг для сільського населення.

Проєктом співпраці передбачений капітальний ремонт частини приміщень будівлі Золотоколодязької амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №2.

Ремонтні роботи за обєктом вже розпочались. Їх фінансування здійснюється в рамках інфраструктурного компоненту проєкту «Спеціальна програма підтримки Східної України», що реалізується Німецьким Товариством міжнародного співробітництва (GIZ). Очікується, що проєкт буде виконано до кінця серпня цього року.

Капітальний ремонт амбулаторії дозволить забезпечити належні умови для якісного медичного обслуговування мешканців/ок 8 сіл громади (загалом це понад 1200 осіб).

Проєкт розроблений та виконується в тісній співпраці з Шахівською сільською радою і ЦПМСД Шахівської сільської ради. Він є продовженням циклу робочих зустрічей і консультацій, проведених для фахівців громади минулого року.

Більше про громаду – на сайті Шахівської сільської ради та в лонгріді від Ukraїner.

Фото обкладинки: з сайту Шахівської громади, розділ «Фотогалерея».