Нові партнерства та нові можливості для посилення громадянського суспільства

Тепер офіційно! Громадська організація «СТЕП» – регіональний партнер програми «Київський Діалог» у Запорізькій області. Це означає, що невдовзі ми почнемо нові цікаві заходи для активних громадян і команд змінотворців.

«Київський Діалог» – це українсько-німецька програма підтримки локальних ініціатив для демократичних перетворень, яка вже успішно працює в 10 регіонах України. За підсумками конкурсу в травні 2021 року до мережі партнерів «Київського Діалогу» долучились ще п’ять організацій в нових цільових областях.

Разом з нами в новій когорті працюватимуть ГО «Волинський Інститут Права» (Волинська область), Хмільницька РГО «ПРАВО» (Вінницька область), місцева асоціація ОМС «Асоціація відкритих міст» (Полтавська область) та ГО «Центр громадського моніторингу та аналітики» (Тернопільська область). Раді були зустрітися з лідер/ками цих організацій під час семінару-знайомства в Києві.

Ілюстрація з сайту www.kyiv-dialogue.org

В рамках співпраці з «Київським Діалогом» для активістів/ок із громад Запорізької області та представників/ць органів місцевого самоврядування відбудеться низка заходів на теми адвокації і партисипації: навчання, спілкування, обмін досвідом, спільне втілення суспільно важливих ініціатив.

Вже в червні на Запоріжжі стартує набір команд для навчання в Школі адвокації та партисипації. Ця школа – чудова можливість прослухати курс від досвідчених лекторів/ок, обмінятися знаннями, досвідом та інформацією, а також отримати допомогу в реалізації ініціатив, спрямованих на вирішення місцевих проблем.

Очікується, що в складі кожної команди будуть представники/ці громадського сектору, ОМС, молоді. Навчання зможуть пройти 4-6 команд (разом 20-25 осіб). Подробиці конкурсу для тих, хто бажає взяти участь у Школі адвокації та партисипації, читайте невдовзі на цьому сайті та нашій сторінці в фейсбуці.

Співпраця з програмою «Київський Діалог» відбувається в рамках проєкту «Розбудова соціального капіталу громадських ініціатив в українських регіонах», що реалізується німецькою ГО «Європейський Обмін» та Міжнародним Фондом «Відродження» за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.