Другий міжнародний ярмарок грантів у сфері культури

Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» запрошує на Другий міжнародний ярмарок грантів у сфері культури.

Щорічне проведення «Міжнародного ярмарку грантів у сфері культури» стало доброю традицією та ефективним майданчиком для спілкування між грантодавцями та представниками культурних і креативних індустрій, які перебувають у пошуку фінансової підтримки для своїх культурних проектів та ініціатив в Україні.

Цього року Другий міжнародний ярмарок грантів у сфері культури відбудеться 2 липня в Києві на НСК «Олімпійський» (вул. Велика Васильківська 55).У Вас буде можливість познайомитись із найбільшими донорами у сфері культури, обмінятись досвідом і, можливо, зустріти потенційних партнерів для майбутніх проектів.

Серед грантодавців ярмарку – Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні, Український культурний фонд, Goethe-Institut в Україні (проект House of Europe), Посольство США в Україні, Міжнародний фонд «Відродження», Національний Еразмус+ офіс в Україні, Чеський центр у Києві, Французький інститут в Україні, Український інститут, Мiнiстерство молоді та спорту України, Офіс з Просування Експорту, ІЗОЛЯЦІЯ. Платформа культурних ініціатив та інші закордонні інституції і посольства, які надаватимуть актуальну інформацію про напрями проектів, за якими здійснюється грантова підтримка.

Участь у Ярмарку є безкоштовною за умовою попередньої реєстрації. Заявки на участь приймаються до 25.06.2019 за посиланням.

Захід організовано Національним бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні за підтримки Українського культурного фонду. Інформаційний партнер — Громадський простір.

За додатковою інформацією звертайтесь за е-мейлом: creativeeurope.in.ua@gmail.com