ГО «СТЕП» допоможе партнерським громадам ефективніше працювати в умовах воєнного часу

За даними Мінінтеграції, на 27 червня 2022 року в Запорізькій області 52 з 67 територіальних громад розташовані в районі воєнних дій або перебувають в тимчасовій окупації. Серед них і партнери громадської організації «СТЕП».

Протягом наступного місяця «СТЕП» надасть інституційну допомогу органам місцевого самоврядування Василівської, Приморської, Чернігівської та Якимівської громад, які ще в грудні розпочали участь в проєкті «Підвищення інституційної спроможності агенцій розвитку». А саме – допоможе створити в Запоріжжі мобільні офіси для керівництва та фахівців / фахівчинь громад, які продовжують дистанційно виконувати свої повноваження та надавати важливі послуги населенню.

Окрім створення мобільних офісів, заплановані тренінги з питань організації дистанційної роботи, особливостей бюджетного процесу в умовах воєнного стану, гуманітарної діяльності та співпраці з волонтерами. Проєктом також передбачені психологічні консультації, які мають посилити стресостійкість і ефективність роботи фахівців і фахівчинь громад.

Загальна мета цих заходів – посилення спроможності органів місцевого самоврядування партнерських громад ефективно працювати в умовах воєнного часу.

Заходи реалізуються за підтримки проєкту «Сприяння економічній участі вразливих груп населення, включно з внутрішньо переміщеними особами, в регіоні Азовського моря», що реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ GmbH) за дорученням Уряду Німеччини.

Фото на обкладинці: з тренінгу «Стратегічне планування діяльності агенцій розвитку та розвиткові проєкти в громадах», що відбувся в рамках проєкту в лютому 2022.