Нові партнери, мережування та добрі практики – звіт про діяльність ГО «СТЕП» за 2021 рік

У черговому звіті узагальнені головні результати роботи громадської організації «Стратегії і технології ефективного партнерства» за минулий рік. Публікація доступна на нашому сайті в розділі «Звіти».

Вже четвертий рік ми готуємо публічний звіт про діяльність нашої організації. Ділимось успіхами за реалізованими проєктами, підбиваємо підсумки за рік роботи. Цій важливій і навіть урочистій справі ми відводимо останній тиждень лютого.

Останній тиждень лютого 2022 перевернув життя кожного українця і кожної українки, тож цей звіт не з’явився, коли ми його планували та яким уявляли собі.

Більше того: кожна спроба повернутись до нього була вже не так про результати нашої роботи, як про тривогу за друзів і партнерів. Судіть самі: 16 з 20 громад, які минулоріч брали участь у проєктах ГО «СТЕП», на кінець червня 2022 перебувають у зоні активних бойових дій або в окупації.

За кожною сторінкою цього звіту, кожною згаданою подією, кожною фотографією стоять фантастичні люди, які люблять свої громади та прагнуть зробити їх кращими. Люди, які надихають нас і завдяки яким це був найкращий, найтепліший, найпродуктивніший рік нашої роботи.

Ми неймовірно пишаємось співпрацею з кожним із наших партнерів і віримо, що на нас чекає ще багато спільних проєктів і заходів. У мирних, щасливих, наших рідних українських громадах.

Дякуємо вам, наші друзі й подруги, колеги, партнери, однодумці! Сил нам всім, стійкості, гідності й перемоги.

А перемога неодмінно буде!

Катерина Мальцева, голова Правління ГО «СТЕП»