За кошти бізнес-партнерів придбане обладнання для медичних установ, соціальних служб і рятувальників

Соціально відповідальний бізнес допомагає громадській організації «Стратегії і технології ефективного партнерства» оперативно реагувати на потреби громад.

Зокрема, за кошти, що були пожертвувані Carlsberg Ukraine, громадська організація «СТЕП» вже придбала та передала:

  • 3 холодильники для Центру первинної медико-санітарної допомоги «Сімейний лікар Широківської громади», що необхідні для зберігання медикаментів. В амбулаторіях «Сімейного лікаря» нині отримують первинну медичну допомогу більше 1000 внутрішньо переміщених осіб, які оселились у Широківській громаді.
  • 5 планшетів і вайфай-роутер для запорізької Служби у справах дітей, які дозволять оптимізувати роботу соціальних працівників. Фахівці й фахівчині Служби щодня надають підтримку переселеним сім’ям і сім’ям у складних життєвих обставинах. Мобільні пристрої потрібні для зручної реєстрації запитів, обліку виданої гуманітарної допомоги, швидкого пошуку інформації для консультування людей.
  • захисне спорядження та інвентар для Управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Запорізької міської ради. Передане спорядження використовується, зокрема, під час робіт з ліквідації наслідків ракетних ударів по цивільній інфраструктурі міста Запоріжжя.

До речі, Carlsberg Ukraine увійшла до каталогу відповідального бізнесу під час війни, що укладений експертною організацією Центр «Розвиток КСВ». Каталог налічує понад 300 кейсів, які описують внесок бізнесу в протистояння російській військовій агресії.

ГО «СТЕП» щиро дякує Carlsberg Ukraine за довіру й підтримку!

Фото на обкладинці: надане КНП «ЦПМСД Сімейний лікар Широківської громади».