Конкурс на закупівлю обладнання – до 4 лютого

Увага, закупівлі! Оголошуємо конкурс на закупівлю обладнання для цілей проєкту «Університет поважного віку», що реалізується на території Шахівської територіальної громади Донецької області.

Шановні пані і панове,

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «СТРАТЕГІЇ І ТЕХНОЛОГІЇ ЕФЕКТИВНОГО ПАРТНЕРСТВА» (далі – ГО «СТЕП») в рамках проєкту «Програма ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина, реалізує проєкт «Університет поважного віку».

Запрошуємо зацікавлених осіб взяти участь у конкурсі на закупівлю  обладнання.

У разі зацікавленості ваші Пропозиції, оформлені як комплект конкурсної документації українською мовою, мають бути надіслані на відділення Нової Пошти № 13 у місті Запоріжжя, одержувач: Громадська організація «СТЕП» (ЄДРПОУ 36320425), телефон одержувача: +380660565200.

Кінцевий термін подачі пропозицій: 04.02.2022 року до 18:00 (за Київським часом).

Просимо детально ознайомитися з умовами конкурсу.

За цими посиланнями ви знайдете такі документи:

Вкладення 1: Запрошення до участі в конкурсі.

Вкладення 2: Специфікація. Форма комерційної пропозиції. Форма технічної пропозиції. (Зверніть увагу! У таблиці за посиланням три окремі вкладинки: специфікація замовлення, форма комерційної пропозиції, форма технічної пропозиції.)

Будь-які технічні або організаційні запитання (за наявності) мають бути надіслані виключно письмово на електронну адресу stepzpz@gmail.com не пізніше, ніж за два робочі дні до дати закінчення конкурсу.