Вітаємо нових учасників та учасниць проєкту!

Десять зареєстрованих громадських організацій та дві ініціативні групи запрошені до участі в Третій фазі проєкту «Зміцнення демократичного врядування».

Загалом у ході конкурсу ми отримали 31 заявку від організацій та ініціативних груп Запорізької, Дніпропетровської, Харківської та Донецької областей. Це більше 70 мотивованих кандидатів і кандидаток на участь у майбутньому навчанні – втричі більше, ніж передбачено проєктом.

Під час відбору ми намагались витримати рівні можливості для організацій, які представляють малі й середні міста та сільські громади. Ми також прагнули залучити молоді громадські об’єднання, які зареєстровані переважно протягом 2017-2019 років, мають релевантний досвід і приклади вже реалізованих ініціатив, проте водночас потребують додаткового навчання та партнерств.

Отже, до складу майбутньої навчальної групи проєкту запрошені по два представники від таких громадських об’єднань:

 1. Громадська організація «Діти – майбутнє Преображенської громади» (Преображенська сільська ОТГ, Запорізька область).
 2. Громадська організація «Платформа розвитку “Діалог. Дія. Добробут”» (Чернігівська селищна ОТГ Запорізької області).
 3. Громадська організація «Відбудуємо Молочанськ разом» (м. Молочанськ, Запорізька область).
 4. Громадська організація «Об’єднання Відповідальних Громадян» (зареєстрована в м. Кривій Ріг, проте працює з сільськими громадами Криворізького району, Дніпропетровська область).
 5. Громадська спілка «Майбутнє Верхньодніпровщини» (Верхньодніпровська міська ОТГ Дніпропетровської області).
 6. Нікопольський Центр Громадських Ініціатив (м. Нікополь, Дніпропетровська область).
 7. Громадська організація «Фонд розвитку Борівської громади» (смт Борова, Харківська область).
 8. Громадська організація «Спілка округів Водолажчини» (Нововодолазька селищна ОТГ Харківської області).
 9. Громадська організація «Платформа ініціатив Move» (м. Новогродівка Донецької області).
 10. Громадська організація «Разом у майбутнє 2018» (с. Хрестище Слов’янського району Донецької області).
 11. Команда майбутньої громадської організації «Українська фундація розвитку молоді» (Мереф’янська міська ОТГ Харківської області).
 12. Ініціативна група зі створення громадської організації, яка приділятиме увагу питанням гендерної рівності та реалізації потенціалу жінок і дівчат у Щироківській сільській ОТГ Запорізької області.

Активна робота в межах проєкту розпочнеться вже після 10 січня нового року. Протягом січня та лютого учасники й учасниці проєкту проведуть базові дослідження в своїх громадах. Їх результати будуть презентовані під час тренінгів у березні 2020 року.

Дякуємо всім за цікавість до нашого проєкту та активність. Вітаємо наших майбутніх колег і партнерів та сподіваємось на нові нагоди для співпраці з організаціями, яких цього разу ми не змогли запросити до участі.

Нагадаємо, проєкт «Зміцнення демократичного врядування» (ІІІ) реалізується громадською організацією «СТЕП» за підтримки National Endowment for Democracy.