Запрошуємо громадські об’єднання Запорізької, Дніпропетровської, Донецької та Харківської областей до участі в ІІІ фазі проєкту «Зміцнення демократичного врядування»

КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО. ВСІМ ДЯКУЄМО ЗА УЧАСТЬ!

Громадська організація «Стратегії і технології ефективного партнерства» (ГО «СТЕП») запрошує громадські об’єднання, які нещодавно розпочали свою діяльність і прагнуть активно займатись розвитком своїх громад та сприяти посиленню місцевої демократії, до участі в тренінговій програмі та спільній проєктній роботі.

Ми шукаємо лідерів і лідерок діючих НУО або ініціативних груп, що бажають найближчим часом зареєструвати громадську організацію, які потребують додаткових знань і навичок, мотивації та партнерств для того, щоб успішно працювати в своїх громадах, залучати підтримку для своїх ініціатив, розробляти корисні та результативні проєкти.

Наша мета – посилити потенціал активних локальних НУО та інших громадських формувань до впливу на розвиток своїх громад, міст і сіл, становлення громадянського суспільства та підвищення рівня громадянської обізнаності мешканців. Ми прагнемо сприяти формуванню культури участі та взаємодії в громадах, зокрема через залучення громадян до діяльності громадських платформ і використання інструментів місцевої демократії.

Для цього в рамках ІІІ фази проєкту «Зміцнення демократичного врядування» протягом найближчого року ми плануємо реалізувати такі заходи:

• допомогти місцевим активіст/кам провести базові локальні дослідження за спеціально розробленою методологією, щоб визначити пріоритетні проєкти саме для вашої громади (села, міста);
• провести два триденні тренінги з питань взаємодії зі стейкхолдерами, розвитку спільнот, комунікацій та соціального маркетингу;
• надати учасникам/цям консультації з питань реєстрації громадських організацій, організаційного розвитку, залучення зацікавлених сторін, написання проєктів;
• залучити менторські НУО для роботи з учасниками/цями в кожній цільовій області;
• допомогти в розробці проєктних ініціатив для реалізації в ваших громадах і пошуку додаткового фінансування на них (експертна підтримка з написання проєктів);
• допомогти реалізувати місцеві інформаційні кампанії та налагодити партнерства для створення платформ громадянської освіти та інших центрів громадської активності.

Навчання й консультаційна підтримка в межах Проєкту є безкоштовними. Витрати на участь у навчальній програмі (включно з проїздом, проживанням, харчуванням під час проведення занять) покриваються за кошти Проєкту.

Навчальні заходи (триденні тренінги) попередньо заплановані на середину березня та середину квітня 2020 року і відбудуться в місті Запоріжжі. Дати будуть визначені окремо.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ! Цього року Проєкт розрахований на організації з 4-х цільових регіонів, а саме: Запорізька, Дніпропетровська, Донецька, Харківська області. Пріоритет надається НУО та ініціативним групам, які створені протягом 2017-2019 рр. та працюють в об’єднаних територіальних громадах, а також у малих (до 50 тис. мешканців) та середніх (до 100 тис. мешканців) містах зазначених областей. Участь громадських об’єднань з інших міст цільових регіонів також є потенційно можливою і залежатиме від кількості заявок та наданої інформації.

Обов’язкова умова для лідерів/ок ініціативних груп: бажання та готовність зареєструвати громадську організацію протягом першого етапу Проєкту (до лютого 2020 р.).

Як долучитися до участі?

Щоб взяти участь у Проєкті, просимо до 10.12.2019 р. (включно) заповнити гугл-форму за посиланням https://forms.gle/yNuERUUvNpzX8zeo8  або анкету, що додається до цього запрошення, та надіслати її на електронну адресу: hromada.zp@gmail.com. Електронна та друкована форма анкети є ідентичними.

Від однієї організації (ініціативної групи) можуть подаватися до трьох осіб. ГО «СТЕП» залишає за собою право зменшувати кількість відібраних учасників/ць від однієї організації (ініціативної групи) для дотримання ґендерного балансу, представництва різних територій і населених пунктів.

Як дізнатися про результати?

На підставі інформації, поданої в анкеті, для участі в навчальних заходах і подальшій проєктній діяльності будуть відібрані 25 представників/ць НУО чи ініціативних груп. Про результати відбору всі, хто подав заявки, будуть поінформовані на електронну пошту орієнтовно до 20.12.2019 р. (якщо конкурс не буде продовжено).

Протягом січня 2020 року всім громадським об’єднанням, представники/ці яких будуть відібрані для участі в Проєкті, ми запропонуємо укласти меморандуми про співпрацю.

Як дізнатися більше про Проєкт?

Запрошуємо додатково ознайомитись з результатами впровадження попередніх етапів, а також: з детальною інформацією про зміст, цілі й завдання Третьої фази Проєкту, орієнтовним графіком проведення заходів й очікуваними результатами.

Бажаємо високої мотивації до розвитку й успіхів на цьому шляху! Будемо раді співпраці!

Додаткову інформацію можна отримати за електронною адресою hromada.zp@gmail.com або за телефонами: (066) 339-15-44, (050) 486-05-65